Apple nie sprzedaje części zamiennych klientom. Jeśli nie jesteś autoryzowanym dostawcą usług (ASP), nie będziesz miał szans na otrzymanie "oryginalnych" wyświetlaczy iPhone'a, baterii lub czegokolwiek podobnego.

Możliwe jest jednak nabycie części OEM. Oznacza to, że są one produkowane w tych samych fabrykach przez tych samych producentów, którzy dostarczają Apple i ich partnerom części do iPhone'a. Nie będą to części "oryginalne Apple", ale identyczne pod względem technicznym i wysokiej jakości.

Chociaż części OEM mogą być takie same jak te stosowane przez Apple, nie przeszły one ścisłej kontroli jakości, którą Apple wymusza na swoich dostawcach. Dlatego zaopatrujemy się w nasze wyświetlacze i baterie tylko u wybranych producentów.

Nasi partnerzy przestrzegają naszego ścisłego protokołu testowania jakości i przeprowadzamy kolejne wyrywkowe kontrole jakości wszystkich produktów, które docierają do naszego magazynu. W ten sposób zapewniamy wysoki poziom niezawodnej jakości, której słusznie oczekujesz od naszych zestawów naprawczych.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?